وبلاگ

داروی گیاهی غلظت خون

,
داروی گیاهی غلظت خون ، درمان گیاهی غلظت خون

داروی گیاهی غلظت خون – درمان گیاهی غلظت خون
بیست گرم گل بومادران یا همان سربرنجاسف ( سربرنجاس ) را در یک لیتر آب جوش ده دقیقه دم کرده و هر روز سه یا چهار فنجان بنوشند این دم کرده اثر مهمی در تصفیه ی خون ، تقویت قلب و اعصاب و باز کردن اشتها نیز دارد.

خواص سیر در تصفیه خون

  • سیر دیگر داروی گیاهی غلظت خون می باشد
    سیر جریان خون را به علت اثر تقویت کننده ای که بر روی عضلات قلب و پایین آوردن فشار خون دارد به کار انداخته و منظم می نماید از طرف دیگر سیر خون را تصفیه می کند و آن را پاک و غنی می سازد پس مصرف سیر در معالجه و درمان تمام بیماریهایی که در اثر جریان خون و یا فساد خون پیدا شده است مثل تصلب شراعین ، زیادی فشار خون در تمام موارد کسانی که بخواهند واقعا خود را معالجه کنند باید اینقدر تحمل و استقامت داشته باشند که صبح های ناشتا یک حبه سیر را بجوند و بخورند .

فواید داروی گیاهی بادآور برای غلظت خون

  • گیاه بادآور یا همان بادورد دارای خواص تقویت کننده و تصفیه کننده خون است ; یک قاشق دسر خوری گلهای خشک یا برگ آن را در یک لیوان آبجوش ده دقیقه دم کنند ; ‌قبل از هر غذا یک فنجان از آن را بخورند .

خواص گل بنفشه برای درمان گیاهی غلظت خون

در طب گل بنفشه سه رنگ استعمال و مصرف دارد و دارای خواص تصفیه کننده ی خون ، ضد اختناق خون است. مقدار مصرف آن چهل تا شصت گرم گل بنفشه خشک در یک لیتر آب که باید آن را پنج دقیقه جوشانیده دو دقیقه دم کرد و حداقل یک ماه و نیم به طور مرتب و هر روز بین غذا سه فنجان از آن را خورد .

فواید میوه گل نسترن در نسخه داروی گیاهی غلظت خون

میوه گل نسترن دارای رنگ قرمز نارنجی است زیاد مصرف می کنند و دارای خواص تصفیه کننده خون سرشار از ویتامین ( ث) است وقتی خونتان غلیظ شد ، پنجاه گرم میوه ی خشک گل نسترن را در یک لیتر آب مدت ۵ دقیقه بجوشانید ;  مدت دو هفته آن را مصرف نمایید  ; یکی از بهترین نسخه های درمان گیاهی غلظت خون می باشد.
دکتر گیلورد هاوزر Gayelord Hauser  متخصص نامی غذا شناسی دنیا می گوید بهترین ویتامین ( c ) از نسترن است .0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.