وبلاگ

داروی گیاهی غلظت خون

,
داروی گیاهی غلظت خون ، درمان گیاهی غلظت خون

داروی گیاهی غلظت خون – درمان گیاهی غلظت خون
بیست گرم گل بومادران یا همان سربرنجاسف ( سربرنجاس ) را در یک لیتر آب جوش ده دقیقه دم کرده و هر روز سه یا چهار فنجان بنوشند این دم کرده اثر مهمی در تصفیه ی خون ، تقویت قلب و اعصاب و باز کردن اشتها نیز دارد.

خواص سیر در تصفیه خون

  • سیر دیگر داروی گیاهی غلظت خون می باشد
    سیر جریان خون را به علت اثر تقویت کننده ای که بر روی عضلات قلب و پایین آوردن فشار خون دارد به کار انداخته و منظم می نماید از طرف دیگر سیر خون را تصفیه می کند و آن را پاک و غنی می سازد پس مصرف سیر در معالجه و درمان تمام بیماریهایی که در اثر جریان خون و یا فساد خون پیدا شده است مثل تصلب شراعین ، زیادی فشار خون در تمام موارد کسانی که بخواهند واقعا خود را معالجه کنند باید اینقدر تحمل و استقامت داشته باشند که صبح های ناشتا یک حبه سیر را بجوند و بخورند .

فواید داروی گیاهی بادآور برای غلظت خون

  • گیاه بادآور یا همان بادورد دارای خواص تقویت کننده و تصفیه کننده خون است ; یک قاشق دسر خوری گلهای خشک یا برگ آن را در یک لیوان آبجوش ده دقیقه دم کنند ; ‌قبل از هر غذا یک فنجان از آن را بخورند .

خواص گل بنفشه برای درمان گیاهی غلظت خون

در طب گل بنفشه سه رنگ استعمال و مصرف دارد و دارای خواص تصفیه کننده ی خون ، ضد اختناق خون است. مقدار مصرف آن چهل تا شصت گرم گل بنفشه خشک در یک لیتر آب که باید آن را پنج دقیقه جوشانیده دو دقیقه دم کرد و حداقل یک ماه و نیم به طور مرتب و هر روز بین غذا سه فنجان از آن را خورد .

فواید میوه گل نسترن در نسخه داروی گیاهی غلظت خون

میوه گل نسترن دارای رنگ قرمز نارنجی است زیاد مصرف می کنند و دارای خواص تصفیه کننده خون سرشار از ویتامین ( ث) است وقتی خونتان غلیظ شد ، پنجاه گرم میوه ی خشک گل نسترن را در یک لیتر آب مدت ۵ دقیقه بجوشانید ;  مدت دو هفته آن را مصرف نمایید  ; یکی از بهترین نسخه های درمان گیاهی غلظت خون می باشد.
دکتر گیلورد هاوزر Gayelord Hauser  متخصص نامی غذا شناسی دنیا می گوید بهترین ویتامین ( c ) از نسترن است .0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *