وبلاگ

رفع چین و چروک صورت

رفع چین و چروک صورت

رفع چین و چروک صورت
اگر شما احساس می کنید خسته هستید اشتها ندارید ; چین هایی بر صورتتان افتاده و رنگ چهره تان زرد شده است یک پیاز درست را که چهار قسمت شده است در سه برابر آب بجوشانید تا پیاز بپزد و یک فنجان آب از آن باقی بماند.
صبح ناشتا بنوشید. البته نباید ناراحتی گوارشی و معده داشته باشید.

خواص توت فرنگی در رفع چین و چروک صورت

اگر توت فرنگی را اگر بصورت محلول برای شستن صورت مصرف کنند ; چین و چروک پوست را صاف کرده برق و جلای خاصی به چهره ی شما می دهد.
پنج توت فرنگی بزرگ کاملا رسیده را در صافی ریز و نازکی بریزید و فشار دهید و آب آن را بگیرید بعد این شیره ی توت فرنگی را به سفیده ی یک تخم مرغ که کاملا زده اید و به شکل برف درآمده است اضافه کنید.

وقتی سفیده ی تخم مرغ و شیره ی توت فرنگی کاملا با هم مخلوط شدند. بیست قطره گلاب و ده قطره بزوان را در آن بچکانید و آن را بهم بزنید ; به کمک کمی پنبه و یا قلم مو این محلول را روی صورت خود بمالید.
یک ساعت صبر کنید تا روی پوست صورت شما بماند. و بعد از یک ساعت که گذشت صورت خودتان را با آب بیکربنات پانزده گرم ( جوش شیرین ) برای یک لیتر آب بشویید.

یک طریقه دیگر این است که شما می خواهید بخوابید آب توت فرنگی را به صورت خود بمالید ; و صبح که از خواب برخواستید چهره خود را با آب جعفری بشویید.

داروی گیاهی گلاب و غازیاغی برای چین و چروک صورت

برای رفع چین صورت مدت پانزده روز پوست ; به را در کمی عرق گل محمدی یا همان گلاب بخیسانید و پس از آن صورت با این محلول مالش دهید.

خواص داروی گیاهی غازیاغی برای چین و چروک صورت
سی تا چهل گرم غازیاغی را اگر در یک لیتر آب دم کنند ; و صورت و گردن و یا دستها را با آن بشویند ; بهترین محلول شست و شوی است.
که برای زیبایی و لطافت پوست خوب است و از چین و چروک پوست جلوگیری می کند.