وبلاگ
روغن های بزرگ کننده سینه

آیا روغن های بزرگ کننده سینه واقعیت دارند و واقعا راه موثری برای بزرگ کردن سینه ها هستند؟ در این مقاله به این موضوع می پردازیم. همراه ما باشید.

در واقع هنوز هیچ مدرک علمی برای اثبات اثربخشی روغن های مختلف در بزرگ شدن سینه وجود ندارد. به ویژه اینکه عوامل متعددی رشد بافت سینه را کنترل و اندازه آنها را تعیین می کند که مهمترین آنها سطح هورمون های زنانه در بدن ، وزن و سن است.

با این حال، ممکن است. این روغن ها در برخی موارد در بزرگ شدن سینه نقش داشته باشند، به شرح زیر:

  • روغن ها ممکن است به بهبود شادابی و سلامت پوست سینه ها کمک کنند، که ممکن است نشان دهنده پر بودن باشد.
  • روغن ها ممکن است تولید کلاژن را تحریک کنند. که ممکن است خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش دهد. اما مطالعات در این مورد بسیار محدود است.
  • روغن‌ها ممکن است پوست را مرطوب کنند، که می‌تواند سینه‌های سالم و خوش فرم را تقویت کند.
  • ماساژ دادن روغن‌ها به افزایش جریان خون در بافت‌های سینه کمک می‌کند. و ظاهری سفت‌ تر به آن‌ها می‌دهد، اما برای مدتی موقت.

انواع روغن برای بزرگ کردن سینه

بنابراین، همانطور که قبلاً اشاره کردیم، روغن‌های بزرگ کردن سینه هنوز یک روش علمی ثابت نشده است. اما در اینجا انواع مختلفی از روغن‌هایی که ممکن است سلامت پوست سینه‌ها را بهبود بخشند. و به برخی از مزایای ذکر شده قبلی دست پیدا کنند، آورده شده است:

روغن شنبلیله برای بزرگ کردن سینه
ماساژ روغن شنبلیله ممکن است به گشاد شدن بافت‌های پوست در سینه‌ها کمک کند. بنابراین ظاهری سفت به آن‌ها می‌دهد. و همچنین به صافی پوست کمک می‌کند، از سوی دیگر، برخی ممکن است به جای استفاده موضعی از روغن یا قرص‌های شنبلیله استفاده کنند.

خواصی مشابه اثر استروژن دارد که باعث افزایش سایز سینه ها می شود. اما همانطور که اشاره کردیم تاکنون هیچ مطالعه ای در این مورد تایید نشده است. و البته عوارض ناشی از مصرف روغن شنبلیله را نیز باید در نظر گرفت.

روغن زیتون برای بزرگ کردن سینه
محتوای بالای آنتی اکسیدان ها و اسیدهای چرب روغن زیتون ممکن است به تسکین افتادگی پوست و ماهیچه های سینه کمک کند. بنابراین ظاهری سفت تر و بزرگ تر به سینه ها می دهد.

روغن نارگیل برای بزرگ کردن سینه

دیگر روغن های حجم دهنده سینه

روغن نارگیل برای بزرگ کردن سینه
ماساژ سینه‌ها با روغن نارگیل ممکن است به مرطوب کردن پوست و بهبود خاصیت ارتجاعی آن کمک کند. همچنین ممکن است ترک‌ها و ترک‌های پوستی را کاهش دهد. و در مقایسه با روغن‌های دیگر چربی کمتری دارد. بنابراین لکه‌های سوتین شما را کاهش می‌دهد.

روغن بادام برای بزرگ کردن سینه
عصاره بادام سرشار از مواد مغذی مهم برای سلامت پوست است. مانند ویتامین E که به مرطوب شدن پوست کمک می کند. و همچنین ممکن است افتادگی پوست را کاهش دهد و این تصور را ایجاد می کند. که باعث افزایش اندازه و پر شدن سینه ها می شود.

سویا برای بزرگ کردن و حجم دان سینه ها
روغن سویا ممکن است به سفت شدن ماهیچه‌های سینه و مبارزه با افتادگی کمک کند. بنابراین ظاهری بزرگ‌تر به سینه‌ها می‌دهد، و برخی ممکن است بر این باور باشند. که مصرف روغن سویا به دلیل نقش بالقوه آن در افزایش سطح استروژن، به افزایش سایز سینه‌ها کمک می‌کند. ، اما در خوردن آن علاوه بر عوارض جانبی، باید احتیاط کرد.

دیگر روغن های بزرگ کننده سینه ها

روغن شتر مرغ برای بزرگ کردن سینه
روغن Emu بر خلاف روغن‌های دیگر استخراج‌ شده از گیاهان و دانه‌ها از پرندگان استخراج می‌شود. این روغن به سلامت پوست و مو کمک زیادی می‌کند. زیرا حاوی مقدار زیادی اسیدهای چرب است و همچنین ممکن است به کاهش علائم کشیدگی کمک کند. و در نتیجه ممکن است اندازه سینه‌ها را بهبود بخشد.

جوجوبا یکی از روغن حجم دهنده سینه ها
روغن جوجوبا به دلیل محتوای بالای اسیدهای چرب، ویتامین E و ویتامین‌های B به سلامت سینه‌ها کمک می‌کند و ظاهر بهتری به آن‌ها می‌دهد.

روغن میخک از روغن های بزرگ کننده سینه
ماساژ سینه ها با روغن میخک ممکن است به بهبود جریان خون کمک کند. که به سلامت سلول ها و بافت های پوست کمک می کند. اما باید توجه داشت که این روغن یکی از روغن های قوی است که ممکن است باعث سوختگی پوست شود. بنابراین بهتر است آن را مخلوط کنید. با سایر روغن ها مانند روغن نارگیل یا روغن زیتون.

روغن بذر کتان برای بزرگ کردن سینه
روغن کتان حاوی امگا 3 است که به افزایش سلامت ماهیچه‌های سینه و خاصیت ارتجاعی پوست کمک می‌کند. و به جریان خون به بافت‌های آن نیز کمک می‌کند و در نتیجه ظاهری چاق به سینه‌ها می‌دهد.

نحوه استفاده از روغن ها برای بزرگ کردن سینه


این روغن ها برای بزرگ کردن سینه با انجام مراحل زیر استفاده می شوند:

سعی کنید روغن را در ناحیه کوچکی از پوست بمالید تا حساسیت آن را بررسی کنید. و اگر در عرض 24 تا 48 ساعت هیچ واکنش آلرژیکی مشاهده نشد، می توان آن را روی سینه شروع کرد.
مقدار کمی روغن روی کف دست ها بریزید و به هم بمالید تا روغن گرم شود.
روغن را به آرامی و با حرکات دورانی به مدت 15 دقیقه روی سینه ها ماساژ دهید تا گردش خون افزایش یابد.
استفاده منظم از روغن را ادامه دهید تا بهترین نتیجه را بگیرید.


مضرات روغن برای بزرگ کردن سینه
شایان ذکر است روغن‌هایی که برای بزرگ کردن سینه استفاده می‌شوند منشأ طبیعی دارند. بنابراین استفاده موضعی از آنها روی سینه بی‌خطر بوده و عوارض خطرناکی ایجاد نمی‌کند.

البته باید به حساسیت توجه داشت، زیرا در صورت بروز علائم حساسیت به این روغن‌ها، باید فوراً از مصرف آن خودداری کنید.

راه های دیگر برای بزرگ کردن سینه

از آنجایی که روش استفاده از روغن‌ها برای بزرگ‌کردن سینه تضمین نمی‌شود. روش‌های دیگری نیز وجود دارد که می‌تواند به بزرگ‌کردن سینه‌ها کمک کند، از جمله موارد زیر:

  • خوردن غذاهای سالمی که باعث افزایش سایز سینه ها می شوند: مانند شیر، آجیل و پاپایا .
  • تمرینات یوگا و تمرینات برای بلند کردن و سفت کردن سینه ها.
  • جراحی بزرگ کردن و حجم دادن سینه ها .
قرص چاقی صورت اونیکس آلمانی اصلی onix
قرص چاقی صورت اونیکس onix

حب گیاهی چاقی صورت جدید و بی نظیر برای پرکننده صورت اونیکس ( fill out on face ) محصول سال 2020 آلمان