وبلاگ

سرکه سیب برای شوره سر

,
خواص و فواید سرکه سیب برای شوره سر و مو

خواص سرکه سیب برای شوره سر و مو یک افزودنی غذایی و ضدعفونی کننده مشخصه است. این یک راه حل خانگی برای درمان مشکلات مربوط به معده ، بیماری های پوستی، زگیل و میخچه ، خال، شپش، شوره سر و گلودرد است. این یک مکمل غذایی معروف برای کاهش وزن، نظارت بر سطح قند و کلسترول، کاهش فشار خون بالا و برای حمایت از عدم حساسیت است.

خورنده اسیدی، فنل ها و میکروب های پروبیوتیک موجود در ACV ممکن است. پاسخگوی مزایای پزشکی ضمنی آن باشند. این مقاله به بررسی بخشی از موارد سلامتی ACV ، نحوه استفاده از آن و احتمال بروز عوارض آن می پردازد. مخفف کلمه سرکه سیب ACV میباشد.

آشنایی با سرکه سیب

مصرف سرکه سیب در صبح بهتر است یا شب؟ سرکه سیب برای درمان شوره سر از پیری سیب های فشرده (Malus domestica) تهیه می شود. آب میوه (یا آب میوه) بالغ حاوی الکل اتیل است که توسط میکروارگانیسمی به نام استوباکتر به خورنده اسیدی تبدیل می شود.

سرکه سیب غیر پاستوریزه یا طبیعی حاوی میکروارگانیسم ها است. این موجودات، مانند مخمرها و میکروارگانیسم ها، به طور کلی به عنوان “مادر” شناخته می شوند. و از نظر مواد شیمیایی و پروتئین ها غنی هستند. آنها ظاهر سایه دار علامت تجاری آن را به ACV می دهند و مزایای پروبیوتیک را به بدن می بخشند.

خواص سرکه سیب برای شوره مو و سر

به طور معمول، سرکه سیب برای درمان شوره سر سر به عنوان یک افزودنی غذایی و ضد عفونی کننده استفاده می شد. این می تواند به جلوگیری از خراب شدن مواد غذایی کمک کند زیرا از رشد میکروب ها مانند اشریشیا کلی جلوگیری می کند.

یک بررسی اعلام کرد که سرکه سیب چه فوایدی بر بدن دارد؟ خواص ضد قارچی را علیه ارگانیسم کاندیدا نشان داد. گزارش مورد دیگری مربوط به ACV برای درمان کاندیدیاز واژینال در یک خانم بود. سرکه آب سیب خاصیت ضد میکروبی دارد. با این وجود، انتظار می رود تحقیقات بیشتری برای درک کاربردهای اصلاحی آن انجام شود.

دیگر فواید سرکه سیب

مواد موجود در سرکه سیب برای درمان شوره سر یک پروبیوتیک است. پروبیوتیک ها به رشد بیشتر جمعیت میکروبی معده کمک می کنند. شواهد منطقی وجود دارد که نشان می دهد سوختن از طریق منابع غذایی بالغ می تواند به جامد نگه داشتن معده کمک کند. این میکروب‌های بزرگ به دادن مکمل‌ها به بدن کمک می‌کنند. و از رشد میکروارگانیسم‌ها جلوگیری می‌کنند. میکروارگانیسم‌های پروبیوتیک تحریک عصبی را کاهش می‌دهند، به مقاومت کمک می‌کنند و به همین ترتیب ممکن است بر سلامت اعصاب تأثیر بگذارند.

ACV حاوی خورندگی اسیدی است. مطالعات موجودات نشان داده است که خورندگی اسیدی احتمالاً می تواند به عنوان درمانی برای کولیت اولسراتیو استفاده شود.

اطلاعات کافی برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا ACV به درمان سوء هاضمه کمک می کند وجود ندارد. یک بررسی حفره‌ای بین موارد اپیزودیک و اثبات تجربی در رابطه با استفاده از ACV برای درمان اندیکاسیون‌های مری نشان داد.

به طور کلی، سرکه سیب برای درمان شوره سر برای پخت و پز، جلوگیری از خراب شدن مواد غذایی و ضدعفونی سطوح و سبزیجات استفاده می شود. چند تحقیق اساسی وجود دارد که نشان می دهد ضد دیابت ، مشکلات کبد ، ضد چربی خون ، ضد میکروبی و آرام بخش است.

درمان چاقی با سرکه سیب

بهترین زمان برای نوشیدن سرکه سیب چه زمانی است؟ خواص کاهش دهنده و ضدچاقی ACV ممکن است از درهم تنیدگی های قلبی عروقی مرتبط با وزن و سنگینی ناشی از یک روال غذایی پرچرب جلوگیری کند. این در برخی از مطالعات جوندگان یافت شد. یک بررسی دیگر در مورد جوندگان با روال غذایی پرچرب به شرح این است که ACV ممکن است خطر وزن را به دلیل حرکت تقویت سلولی آن کاهش دهد.

نتایج حاصل از مطالعات موجودات فرض می‌کند که سرکه سیب برای درمان شوره سر دارای یک دشمن حیاتی برای عملکرد هیپرلیپیدمیک در جوندگان مبتلا به هیپرلیپیدمی (کلسترول بالا) است. کاهش وزن در جوندگان تحت درمان با ACV مشاهده شد. مرزهای لیپیدی آنها نیز قابل اعتماد بود.

در بررسی‌های مختلف، خوکچه‌های هندی که ACV را برای مدت زمان قابل‌ توجهی می‌بلعیدند، سطوح پایین‌تری از چربی‌ها یا چربی‌های ناسالم داشتند.

طبق یک گزارش ژاپنی، سرکه نیز در برابر وزن مفید بوده است. نتایج بررسی نشان داد که مصرف سرکه باعث کاهش بدن ( کاهش وزن )، نسبت عضله به چربی، چربی غریزی و سطح مواد چرب سرم در افراد بزرگ ژاپنی شد.

در بررسی دیگری، سرکه بعداً یک شام نان در افراد جامد نیز سیری را افزایش داد. این ممکن است به مبارزه با جنون کمک کند. بررسی دیگری بیان می کند که استفاده از سرکه ممکن است به کاهش قند خون پس از غذا کمک کند.

با وجود این، محققان جریان اصلی در مورد زنده بودن ACV که به کاهش وزن کمک می کند، جدا هستند. متعاقباً، ما خواهان معاینات بیشتری به این روش هستیم.

خواص سرکه سیب برای قلب

مطالعات بر روی موجودات نشان داده است. که سرکه می تواند مواد چرب خون و کلسترول را کاهش دهد. خورنده اسیدی رژیم غذایی باعث کاهش کلسترول کامل سرم و تری اسیل گلیسرول در جوندگانی که با کلسترول بالا مراقبت می شوند، کمتر غذا می خورند.

یک بررسی تاثیر سرکه بر روی خرگوش هایپرکلسترولمی را بررسی کرد. سرکه اکثر مرزهای بیوشیمیایی، مشابه کلسترول، پروتئین گیرنده C (CRP) و آپولیپوپروتئین A را کاهش داد. که ممکن است خطر مشکلات قلبی عروقی، مشابه آترواسکلروز را ایجاد کند.

فشار خون بالا ممکن است باعث مشکلات قلبی شود. علاوه بر این، سرکه فشار خون را در جوندگان کاهش داد. این مطالعات اولیه روی موجودات باید در افراد تایید شود.

ضمنا استفاده موضعی از محلول سرکه سیب بعلاوه آب ، برای درمان سیاهی و تیرگی ناحیه تناسلی ، زیر بغل ، آرنج و زانو یک راهکار بسیار بسیار تاثیر گذار می باشد.


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *