وبلاگ

داروی گیاهی یبوست

,
داروی گیاهی درمان یبوست شدید و شکم قبضی در طب سنتی

داروی گیاهی یبوست ، درمان یبوست در طب سنتی و علت آن
علت بوجود آمدن یبوست شدید Constipation یا شکم قبضی ;
تند خوردن و نجویدن مضرات بسیار دارد و دچار بیماری می نماید ; یکی از عوارض تند غذا خوردن سکسه است و دیگر مبتلا به لک های صورت می شوند چنانچه حامله باشند ; نوزادشان ممکن است لکه هایی داشته باشند .

کسانی که تند غذا می خورند و آن را نجویده بلع می نمایند اغلب دچار یبوست و زخم می گردند ; و بالعکس کسانی که آهسته غذا می خورند دیر پیر می شوند ; عمر طولانی دارند به زخم معده دچار نمی شوند – یبوست کمتر پیدا می کنند پس باید غذا را با تانی و صبر و حوصله خورد و آن را با دندان سایید و با بزاق مخلوط کرد .

دستور تهیه داروی گیاهی یبوست شدید با پوست پرتقال

برای معالجه و درمان یبوست با پرتغال باید سی دقیقه پوست یک پرتغال و یا نارنج تازه را در آب جوشانیده ; و این آب را که خیلی تلخ و گس است دور ریخت و دوباره پوست پرتغال و یا تارنج را در آبی که با قند و یا شکر شیرین شده ; بیست دقیقه جوشانید مقدار قند و یا شکری که برای آن لازم است ; بیست گرم قند و یا شکر در مقابل یک لیتر آب است ; و باید آن را در بشقاب گذاشت تا خنک شود.

نحوه استفاده عصاره پرتقال یا نارنج برای درمان یبوست در طب سنتی

آن را صبح ها ناشتا مصرف کرد یا شب ها بعد از سه ساعت که از مصرف شام گذشته خورد. هضم پوست پرتغالی که به این ترتیب تهیه شده نامطبوع و مشکل نیست ; و مصرف آن موجب این می شود که فورا ملح مخصوصی که همراه با بلغم است ; به وجود آید که موجب تسهیل در تخلیه مدفوع گردد و یبوست را برطرف می سازد .

داروی گیاهی تخم کتان برای درمان یبوست یا شکم قبضی

تخم کتان داروی درمان یبوست در طب سنتی ;
تخم کتان در مصارف خارجی نیز مورد استعمال دارد پنجاه گرم آن را در یک لیتر آب دو دقیقه می جوشانند. و آن را برای درمان یبوست تنقیه می کنند .

طریقه استفاده روغن زیتون برای درمان یبوست شدید

روغن زیتون برای درمان یبوست ; صبح ناشتا یک قاشق سوپخوری زیتون را خالی یا با آب پرتغال و یا لیمو بخورید. و این کار را ادامه دهید تا موقعی یبوست کاملا برطرف گردد .

هدیه رایگان وبسایت حرمل


ترک اعتیاد

خلاصه ای از مقدمه نسخه خانگی ترک اعتیاد با طب سنتی

منظور از اعتیاد در این نسخه خانگی, وابستگی به هر نوع مواد سنتی مانند تریاک, هرویین, حشیش و … مواد صنعتی مانند شیشه, کراک و … قرص ها مانند ترامادول, متادون و غیره میباشد.0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *