بایگانی دسته ی نسخه های زیبایی

از کجا بدانیم مزاج ما چیست

از کجا بدانیم مزاج ما چیست - از کجا بفهمیم طبع ما چیست ; در بدن هر فرد چهار نوع خلط وجود دارد که عبارت اند از: صفرا، خون، بلغم و سودا
دارچین برای بزرگ کردن سینه

دارچین برای بزرگ کردن سینه

,
فواید دارچین برای بزرگ کردن سینه چیست؟ آیا این مزایا واقعا وجود دارد؟ یا این فقط یک افسانه است و نه چیزی بیشتر؟ اطلاعاتی در زیر انتظار شماست.
روغن های بزرگ کننده سینه

روغن های بزرگ کننده سینه

, ,
آیا روغن های بزرگ کننده سینه واقعیت دارند و واقعا راه موثری برای بزرگ کردن سینه ها هستند؟ در این مقاله به این موضوع می پردازیم. همراه ما باشید.
خواص طلا برای پوست صورت و بدن

خواص طلا برای پوست صورت

,
همه ما از فواید و خواص طلا برای پوست صورت و بدن می دانیم ، اینطور نیست؟ قبل از مهمانی، چرا خودتان را با مقداری طلا سرگرم نکنید؟
راه درمان جوش سر سیاه بینی و صورت

درمان جوش سر سیاه بینی

,
همیشه یک سوال در ذهن ما ایجاد می شود: راه درمان جوش سر سیاه بینی در خانه چیست ؟ آنها مانند دوستان ناخوانده ظاهر می شوند.
راه درمان جوش صورت

راه درمان جوش صورت

,
سلام، آیا می خواهید یاد بگیرید که از شر جوش سطح پوست بدن خود خلاص شوید. در ادامه مقاله راه درمان جوش صورت همراه ما باشید.
برای براق شدن موها چکار کنیم

برای براق شدن موها چکار کنیم

,
تعداد زیادی از فولیکول‌های مو در پوست سر موجود است. در مقاله روغن گیاهی برای براق شدن موها ، بهترین محصول خانگی مناسب موی خود را بیابید.
خواص ویتامین c برای پوست صورت و بدن

خواص ویتامین c برای پوست

,
آیا تا به حال از فواید و خواص ویتامین C برای پوست صورت و بدن و سلامت خود شگفت زده شده اید. رنگ پوست ناموزون، جوش های پوستی و چین وچروک صورت
لایه بردار خانگی پوست صورت

لایه بردار خانگی پوست صورت

,
اگر شما یکی از آن‌هایی هستید که به دنبال لایه بردار خانگی پوست صورت هستید.ولی هنوز نمی‌دانید چگونه پوست را لایه‌برداری کنید. همراه ما باشید
بهترین روغن برای مو

بهترین روغن برای مو

,
روغن های بادام، نارگیل، آرگان به عنوان بهترین روغن برای مو به جهت رشد و پرپشت شدن وتقویت مو در نظر گرفته می شوند. آنها را می توان به ...
غذاهایی که پوست را درخشان میکنند

غذاهایی که پوست را درخشان میکنند

,
در این مقاله، بهترین غذاهایی که پوست را درخشان میکنند و خلاصه ای از انواع غذاها برای خوردن و دوری از آنها به شما ارائه می دهیم.
راز زیبایی زنان چینی

راز زیبایی زنان چینی

,
اگر روش های سنتی را برای حفظ درخشش صورت موثر می دانید، می توانید راز زیبایی زنان چینی را برای مراقبت از پوست خود امتحان کنید. اگر به پوست ..
خواص و فواید سرکه سیب برای شوره سر و مو

سرکه سیب برای شوره سر

,
خواص سرکه سیب برای شوره سر و مو یک افزودنی غذایی و ضدعفونی کننده مشخصه است. این یک راه حل خانگی برای درمان مشکلات مربوط به معده و ...
خواص روغن کنجد برای مو و سر

خواص روغن کنجد برای مو

,
عصاره کنجد چاشنی ترین روغنی است که بشر تاکنون از آن استفاده کرده است. همچنین خواص روغن کنجد برای مو و سر در یک مقاله نمی گنجد.
بهترین روغن های گیاهی برای پوست صورت و بدن

بهترین روغن های گیاهی برای پوست

,
بهترین روغن های گیاهی برای پوست انواع مختلفی دارد. که افراد به پمادهای جوان کننده چین و چروک تمایل دارند. روغن های طبیعی برای چین و چروک ...
خواص چای سبز برای پوست صورت

خواص چای سبز برای پوست

,
آنجا که چای هست، به خواص چای سبز برای پوست اعتماد کنید. چه این موضوع در مورد چای های دیگر صدق کند یا نه، اعتماد به نفس را در زمینه های مراقبت از پوست ...
گیاهان جوان کننده صورت

گیاهان جوان کننده صورت

,
بعد از سی سالگی پوست مراقبت بیشتری را می طلبد. ما در مقاله گیاهان جوان کننده صورت و ضد پیری ، گیاهان دارویی کمک کننده را معرفی میکنیم.
آبرسان و مرطوب کننده پوست

آبرسان و مرطوب کننده گیاهی

,
مزایای استفاده از آبرسان و مرطوب کننده گیاهی و طبیعی در مقابل بطری های از پیش ساخته شده کرم مرطوب کننده بی شمار است. با محصولات طبیعی ...
دارو گیاهی ریزش مو

داروگیاهی ریزش مو

,
ریزش مو یک نگرانی رایج برای بسیاری از مردان و زنان است. در مقاله داروگیاهی ریزش مو به شرح و درمان این مساله میپردازیم.
داروگیاهی تقویت ابرو

داروگیاهی تقویت ابرو

,
اگر در گذشته بیش از حد ابروهای خود را برداشته اید یا تجربه وحشتناکی از سالن را داشته اید. در این مقاله به داروگیاهی تقویت ابرو می پردازیم.
درمان گیاهی زگیل تناسلی

درمان گیاهی زگیل تناسلی

,
همچنین از طریق تماس مستقیم پوست به پوست در طول رابطه جنسی منتقل می شود. در این مقاله به درمان گیاهی زگیل تناسلی می پردازیم.
درمان خانگی سیاهی و تیرگی گردن با چند روش ساده

درمان خانگی سیاهی و تیرگی گردن

,
سیاهی و تیرگی گردن یک مشکل بسیار رایج در مراقبت از پوست است. با این درمان های خانگی آسان رنگ پوست گردن خود را یکدست و روشن کنید.
درمان خشکی و اگزمای پوست - داروی گیاهی خارش و اگزما پوست دست

درمان خشکی و اگزمای پوست

درمان خشکی و اگزمای پوست - داروی گیاهی خارش و اگزما ، کسانیکه مبتلا به اگزمای خشک شده اند می توانند خود را با گل اسطوقودوس معالجه کنند.
درمان لک صورت و روشن شدن پوست صورت

درمان لک صورت

درمان لک صورت و روشن شدن پوست صورت ; تند خوردن و نجویدن غذا موجب لک صورت می شود ; اگر حامله باشند نوزادشان ممکن است لکه هائی داشته باشد.
نرم و لطیف کردن پوست صورت و داروی گیاهی خشکی پوست

نرم و لطیف کردن پوست صورت

نرم و لطیف کردن پوست صورت و داروی گیاهی خشکی پوست ; با گلبرگ های شقایق میتوان پوست صورت را نرم و لطیف کرد. زبری و خشکی پوست را از بین برد..
درمان گیاهی جوش صورت - داروی گیاهی جوش و آکنه نوزاد شیر خوار

درمان گیاهی جوش صورت

,
درمان گیاهی جوش صورت - داروی گیاهی جوش و آکنه ; آبلیمو ترش صورت را که از غرور جوانی جوش زده است و علامت واضح از ناخوشی خون است درمان میکند
نظر دکتر خیراندیش در مورد کرونا

نظر دکتر خیراندیش در مورد کرونا

, ,
خلاصه نظر دکتر خیراندیش در مورد کرونا ، استفاده از غذاهای با طبع سرد در این ایام را محدود کنیم یا لااقل با مصلح گرم میل شوند. استفاده از شربت آبلیمو و عسل
رفع چین و چروک صورت

رفع چین و چروک صورت

خواص داروی گیاهی غازیاغی برای رفع چین و چروک صورت ; مقداری غازیاغی را اگر در یک لیتر آب دم کنند، و صورت و گردن را با آن بشویند ; بهترین محلول شست و شوی است.
درمان گیاهی سوراخهای ریز صورت / یا منافذ باز صورت

درمان گیاهی سوراخهای ریز صورت

خواص نارنج در درمان گیاهی سوراخهای ریز صورت / منافذ باز صورت این خانمها برای رفع این نقص و تکمیل زیبایی خویش اگر آب یک نارنج تازه را بگیرند و معادل یک ثلث حجم آن گلاب به آن اضافه کنند و هر روز صورت خود را با آن بشویند
عکس و داروی گیاهی زگیل و میخچه درمان گیاهی میخچه و زگیل در طب سنتی

داروی گیاهی زگیل و میخچه

داروی گیاهی زگیل و میخچه ; برای درمان گیاهی زگیل و میخچه باید پوست لیموی تازه را ۸ روز در سرکه بخیسانند بعد با روزانه روی زگیل ها را زده تا به کلی رفع گردد.